Úvodní foto

29.10.2025

Ohlasy

Autor:

Jan Strýhal

Sinyavskiy: Cítím zklamání ze ztráty bodů

Obránce Vlasiy Sinyavskiy hodnotil derby na Letné. Na jeho začátku vstřelil nádhernou branku, která však nakonec nebyla uznána. V rozhovoru mluvil právě o tomto momentu, dále i soubojích s Preciadem a druhém dějství derby.

Jaké máš pocity po zápase?

Cítím zklamání, protože jsme zápas prohráli a nemáme žádné body. Máme prázdné ruce.

Vstřelil jsi krásnou branku, byla to Tvá typická akce? Bohužel však gól uznán nebyl...

Ten gól mi připomíná mou trefu proti Eintrachtu Frankfurt z doby, kdy jsem hrál za Floru Talinn. Neřekl bych, že by byla akce typická pro mě, protože moc gólů nedávám. Během zápasu jsem z toho rozhodnutí byl smutný, ale pak si říkal, že to možná byl faul. V tu chvíli nešlo nic dělat, zkrátka jsme museli hrát dál. Když jsem se ale po zápase díval na opakovaný záběr, tak jsem byl naštvaný. Jako první byl faulován právě Václav Drchal. ten gól měl být uznán.

Ve druhém poločase jsme nebyli tolik aktivní, Byl to důvod, proč se Sparta dostávala do tlaku?

Nedokázali jsme po zisku míč udržet v naší moci. Je to jednak důvod pro Spartu, ale zároveň také pro nás.

Sváděl jsi hodně soubojů s Preciadem...

Je to dobrý hráč, byl u obou gólů Sparty. Byla má chyba, že jsem mu u toho druhého gólu povolil jít přes mě do šestnáctky.

Celkem tři branky zrušil videorozhodčí. Jaké bylo čekání na rozhodnutí?

Mám pochopení pro to, že se dělají chyby. Dopouštíme se jich my hráči, rozhodčí, to je normální. Ale když máme video a nemůžeme se dle něj dlouho rozhodnout správně, tak pak nevím.