Úvodní foto

28.03.2025

Novinka

Autor:

Jan Strýhal

V sobotu konečně na ligu do Ďolíčku

V sobotu odpoledne čeká Klokany domácí ligový duel s Teplicemi. S novinkami vás přivítá fanshop, pestrou nabídkou pokrmů stánky s občerstvením a ve čtyři hodiny odpoledne už začne samotné utkání.

Už v sobotu se po reprezentační přestávce konečně zase rozjede nejvyšší soutěž. Klokani se představí v domácím prostředí, kde se budou moci těšit na hojně zaplněné ochozy. Jejich soupeřem budou nedaleké Teplice, které přicestují ze severu Čech. Nijak dramatický není ani bodový rozestup v ligové tabulce. Oba celky si v minulém kole připsaly vítězství, a tak jsou si i před vzájemným soubojem vzdáleny na čtyři body.

Sobotní klání dvou tradičních prvoligových týmů bude zahájeno s úderem sobotní 16. hodiny. V roli hlavního sudího se představí Filip Kotala, na čarách jako asistenti poté Radek Kotík s Radimem Dreslerem. Přenos z utkání nabídne stanice One play.

ZÁPASOVÉ ZAJÍMAVOSTI
  • Nejlepším střelcem Klokanů ve vzájemných kláních je se třemi brankami Petr Hronek, který po angažmá v Ďolíčku krátce působil také v Teplicích.
  • Bohemka proti Teplicím čtyřikrát skórovala z penalty, přičemž pokaždé v domácím prostředí.
  • VSTUPENKY

    Lístky na utkání jsou dostupné v online předprodeji. Zakoupit si je mohou fanoušci přímo v mobilní aplikaci Bohemka, ale také na internetu. Hlavní tribuna je téměř vyprodaná, v sobotu však budou ke koupi stále vstupenky do kotle fanoušků Bohemians. Předprodejové ceny platí až do pátečních 23:59, v den zápasu už se budou přes internet i na pokladnách prodávat o padesát korun dráž. Stadion otevře své brány ve 14:30.

    CENÍK VSTUPENEK 2024/2025


    sektor předprodej v den utkání
    Tribuna A (kryté sezení)
    300 Kč
    350 Kč
    Tribuna B (kotel Bohemians)
    200 Kč 250 Kč
    Tribuna C (nekryté sezení)
    200 Kč 250 Kč
    Tribuna D (hosté)
    200 Kč 250 Kč

    FANSHOP

    V nabídce našeho fanshopu najdou fanoušci další nové produkty s tématem letošního výročí 120 let. Největší novinkou je pak triko připomínající výročí stadionu Ďolíček, na které se dostanete kliknutím na fotku níže.