Klub

Bohemians Praha 1905, a.s.
Vršovická 31
101 00 Praha 10
IČO: 27232140, DIČ: CZ27232140
Zapsána v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 9881

telefon: +420 245 005 014, fax: +420 245 005 014, e-mail: info@bohemians1905.cz

Darek Jakubowicz
ředitel klubu
e-mail: darek.jakubowicz@bohemians1905.cz

Barbora Bendová
asistentka ředitele
mobil: +420 739 531 734
e-mail: info@bohemians1905.cz

Ticketing
e-mail: ticketing@bohemians1905.cz

Obchodní úsek

Pavel Brož
obchodní ředitel
mobil: +420 603 488 373
e-mail: pavel.broz@bohemians1905.cz

Daniel Krch
obchodní manažer
mobil: +420 602 670 945
e-mail: daniel.krch@bohemians1905.cz

Sportovní úsek

Miroslav Držmíšek
sportovní ředitel
e-mail: miroslav.drzmisek@bohemians1905.cz

Libor Koubek
sportovní manažer a sekretář
mobil: +420 737 207 449
e-mail: libor.koubek@bohemians1905.cz

PR a marketingový úsek

Petr Koukal
ředitel komunikace & marketingu
mobil: +420 737 754 065
e-mail: petr.koukal@bohemians1905.cz

Jan Strýhal
člen mediálního úseku, vedoucí B týmu
mobil: +420 722 375 678
e-mail: jan.stryhal@bohemians1905.cz

Jan Jindra
grafika & marketing
mobil: +420 608 143 646
e-mail: jan.jindra@bohemians1905.cz

Technický úsek

Milan Boubín
technický ředitel
mobil: +420 739 531 731
e-mail: milan.boubin@bohemians1905.cz

Milan Boubín ml.
asistent technického ředitele
mobil: +420 732 232 487
e-mail: milan.boubin.ml@bohemians1905.cz

SLO

Vladimír Pavlík
Supporters Liaison Officer
mobil: +420 725 950 040
e-mail: vladimir.pavlik@bohemians1905.cz

Fanshop

prodejna Ďolíček
mobil: +420 739 531 787
e-mail: fanshop@bohemians1905.cz

Matouš Větrovec
manažer fanshopu
mobil: +420 721 241 029
e-mail: matous.vetrovec@bohemians1905.cz

Mládež

Tomáš Ulrich
sekretář mládeže
mobil: +420 739 875 767
e-mail: tomas.ulrich@bohemians1905.cz

Dívčí sekce

Regina Pourová
manažerka dívek a žen
mobil: +420 602 294 252
e-mail: pourova@dfkbohemians1905.cz