Vítejte ve Virtuálním Ďolíčku,

Na této stránce najdete mnoho důležitých a praktických informací pro fanoušky hostujících klubů mířící do Vršovic podpořit svůj klub v souboji s Bohemkou.

VSTUPENKY

V Ďolíčku je pro fanoušky hostů vyhrazen sektor D s kapacitou 315 míst. Vstup do sektoru je označen číslem 2 a jeho součástí jsou pokladny pro sektor hostů. Najdete je na rohu ulic Sportovní a Vršovická v jihovýchodní části stadionu. Plánek stadionu najdete na konci této stránky. Vstupenky se obvykle prodávají online v rámci běžného předprodeje, případně při nevyprodání kapacity sektoru na pokladnách u sektoru v den utkání. Pokladny obvykle otevírají 60 minut před výkopem utkání, není-li uvedeno jinak. Online prodej běží v síti Ticketportal.
Cena jedné vstupenky je 200 Kč v předprodeji a 250 Kč na pokladnách v den utkání. Na pokladně je možné v den utkání platit pouze hotově. Cena vstupenek je totožná s podobnými sektory domácích fanoušků.

Vstupenky pořízené online doporučujeme před cestou na stadion vytisknout, ovšem obvykle není problém vstup verifikovat čtečkou přímo přes displej mobilního telefonu či tabletu. Odpovědnost za čitelnost zařízení nese fanoušek.

Pro vstupenky pro ZTP a vozíčkáře kontaktujte SLO Bohemians. Kontakt najdete níže na stránce.

JAK NA STADION

Adresa Městského stadionu Ďolíček je Vršovická 1489/31, 101 00 Praha 10.

AUTOBUSOVÝ VÝJEZD
Chystáte-li na Bohemku zájezd, je nutné tuto skutečnost nahlásit klubu předem. Výstup fanoušků bude zajištěn přímo u sektoru hostů, parkování autobusu zajistí ve spolupráci Policie ČR.

VLAKEM
Pokud využijete dopravu po železnici, doporučujeme vystoupit ve stanici Praha-Vršovice, která je vzdálena od stadionu Bohemians pouhých několik set metrů. Cesta pěšky vám zabere 10 minut. Informace o cenách jízdenek a jízdní řády najdete po kliknutí ZDE. Na mapě vidíte cestu z nádraží k Ďolíčku.

PRAŽSKÁ MHD
Přímo před stadionem má zastávku tramvajová trať, kde jezdí linky číslo 6, 7 a 19. Využít můžete také autobusové linky 124 a 139. Tyto autobusy vás dopraví také do stanice metra Želivského na lince A. Jízdní řády jsou ZDE.

AUTEM
Osobní automobil lze zaparkovat v garážích nedalekého nákupního centra Eden. Zde je možné parkovat zdarma na 3 hodiny, každá další započatá hodina stojí 40 Kč. Z garáží ke stadionu se dá dojít pěšky za 15 minut rovně po ulici Vršovická, kde vedou tramvajové koleje nebo můžete využít zmíněné tramvajové linky 6, 7 a 19 ze stanice Slavia – Nádraží Eden do zastávky Bohemians.

NA STADIONU

VSTUP DO SEKTORU
Před vstupem na stadion doporučujeme přečíst Návštěvní řád Ďolíčku. Do sektoru se dostanete vstupem číslo 2 na rohu ulice Vršovická a Sportovní. Při vstupu proběhne bezpečnostní kontrola, která bude provedena dle Návštěvního řádu. Fanoušci, kteří se pokusí pronést pyrotechniku nebo jiné zakázané předměty, nebudou do sektoru vpuštěni a budou předáni příslušníkům Policie ČR, kteří je ztotožní a předají dále k přestupkovému nebo trestně právnímu řízení. Větší zavazadla raději nechte v autě či autobusu. Na stadion nebudou vpuštěny vlajky s protiprávním či jiným nevhodným obsahem. Na našem stadionu netolerujeme zejména jakoukoliv rasistickou a extrémistickou symboliku včetně neslušných verbálních projevů. Sektor hostů je sledován kamerovým systémem.

ZÁZEMÍ SEKTORU
Kapacita sektoru hostů je pro 315 osob s místy k sezení i stání. V sektoru je dostatek místa pro věšení vlajek. Jejich konkrétní umístění s vámi budou konzultovat zástupci pořadatelské služby. Doporučujeme využít zeď oddělující sektor od Sportovní ulice. Vlajky ani jiná prezentace v žádném případě nesmějí překrývat LED zobrazovače u hrací plochy. V opačném případě budou pořadatelskou službou založeny za LED panely. V sektoru naleznete stánek s občerstvením (klobásy, cukrovinky, slané pochutiny), pivem Krušovice 10° a nealkoholickými nápoji. Platba je možná hotově i kartou. Toalety pro pány i dámy jsou samozřejmostí. Sektor je bez mříží a sítí a nachází se přímo u hrací plochy, takže budete mít skvělý výhled na hru. V Ďolíčku máme zálohované vratné kelímky, záloha je 50 Kč. Pro hosty jsme ve spolupráci s fanoušky Bohemians vybudovali stupínek pro support leadera.

CHOREO
Pokud si připravíte choreo, prosíme vás, abyste ho nahlásili předem SLO Bohemians. Ideální maximální rozměry sektoru pro choreo jsou 30x3 metry. Přibližně v polovině je sektor pro prezentaci „narušen“ zmíněným stupínkem pro support leadera (viz foto, prezentace FK Jablonec).

https://archiv.bohemians.cz/images/orig/ostatni/140923_1302_CHOREOJABLONEC.PNG

KONEC ZÁPASU
Zejména v rizikových a exponovaných zápasech může pořadatelská služba či Policie ČR pozdržet odchod ze sektoru hostů. V takovém případě budete hlasatelem utkání opakovaně informováni a požádáni, abyste zůstali ve svém sektoru. Všechny fanoušky hostů žádáme, aby po skončení utkání v souvislosti s opouštěním stadionu vždy respektovali pokyny pořadatelské služby a Policie ČR.

Doufáme, že společně se skvělými fanoušky Bohemians vytvoříte nezapomenutelnou atmosféru a věříme, že si utkání v Ďolíčku užijete. Ve Vršovicích jsou vždy vítáni všichni fanoušci, včetně těch z hostujícího klubu. Naším cílem je mít fanoušky fotbalu na stadionech. Zároveň je naší snahou sektor pro hosty nadále vylepšovat a rozšířit.

KONTAKT
V případě dotazů k vaší návštěvě Ďolíčku a k sektoru hostů neváhejte klub kontaktovat na e-mail slo@bohemians1905.cz.