Bohemka prohrála v Hradci vysoko 0:5.<br />
Ze začátku byli diváci svědky spíše nepřesných přihrávek, i když tempo zápasu bylo od úvodního hvizdu vysoké. Za favorita utkání byl považován Hradec a papírové předpoklady začal potvrzovat již v sedmé minutě. Malinský se nejprve s míčem na noze dostal do pokutového území soupeře, podíval se a přihrávkou našel na velkém vápně připraveného kapitána domácích Jana Novotného, jenž překonal brankáře Kuru technickou střelou do šibenice a poslal Hradec do vedení.Nadále byli aktivnější Votroci, kteří se z druhé branky radovali jen o pět minut později. Ve dvanácté minutě zápasu si totiž svou druhou asistenci připsal agilní Malinský, a to když přijal velmi přesnou přihrávku za hostující obranu a poté přihrál na penaltovou značku, kde vybídl k přízemní střele Martina Kopáče. Ten dobře viděl, jak stojí hostující brankář, a tak míč poslal neukvapeně k levé tyči, čímž nedal Kuru prakticky žádnou šanci zareagovat.
Klokani se pomalu začali oklepávat z rychle inkasovaných branek. Odpovědět mohli po volném přímém kopu z pravé strany po faulu domácího Shejbala. Na Šebkův zatočený centr nikdo nedosáhl, i tak ale dokázal domácí příznivce pěkně vyděsit. Minul jen těsně levou tyč Vízkovy svatyně, a kdyby šla o půl metru doprava, hradecký brankář by se natahoval marně. Netrvalo dlouho a Hradec přidal i třetí přesný zásah. Prsty v tom měl i tentokrát Malinský, ale s tím rozdílem, že se sám dočkal vstřeleného gólu. Asim Zec se ve dvacáté minutě podél lajny protlačil až do šestnáctky, ve které oslovil právě Malinského a ten se z první nemýlil.
První přímé ohrožení branky domácích přišlo ve dvacáté páté minutě, ale tvrdá rána Žaloudka šla přímo doprostřed brány na připraveného Vízka. Za dvě minuty na druhé straně zakončoval Bodlák, ale jeho projektil mu Kuru nakonec vytěsnil.
V druhém poločase se Bohemka dočkala vytoužené vstřelené branky. Ovšem radost jí překazil zvednutý praporek čárového sudího, který signalizoval ofsajd. V padesáté sedmé minutě pak mohl svou druhou branku přidat Malinský. Jeho tým totiž plynule přešel do protiútoku a po přihrávce doběhu šel hradecký útočník sám na hostujícího gólmana. Klička do strany se však neukázala jako šťastné řešení, neboť následná střela do odkryté brány z takřka nulového úhlu narazila do tyče, od které se odrazila pouze zpět do hřiště.
Hrála se šedesátá druhá minuta, když Matěj Bodlák střílel zpoza vápna. Jeho krásný a přesný lob překonal Kuru a všem bylo jasné, že je dokonáno. Po čtvrté inkasované brance se Hradec uklidnil a už nebyl tak nebezpečný, jako v předchozích minutách. Naopak Bohemians se i nadále snažili vsítit alespoň čestný gól, avšak šance ne a ne přijít.
Změnit to mohl po ukázkové narážečce hostující Tomáš Šebek, ale jeho technickou střelu Vízek vyrazil na roh, ze kterého nezapršelo. Nikdo neočekával, že by se na hřišti mohlo ještě něco udát, ale opak byl pravdou. V samotném závěru šel sám na gólmana Kuru Michael Hofman a svou střelou po zemi k levé tyči zpečetil vysokou výhru Hradce nad Bohemians 5:0.
Zdroj: juniorskaliga.cz