CENÍK PERMANENTEK 2024/2025


sektor základní cena
zvýhodněná cena
Tribuna A
4.000 Kč
3.700 Kč
Tribuna B, C
2.700 Kč
2.500 Kč
VIP Silver
20.000 Kč
18.000 Kč
VIP Gold
40.000 Kč
36.000 Kč

SLEVY A ZVÝHODNĚNÍ

  • Držitel karty ZTP a ZTP/P: 50% sleva ze základní ceny permanentky.
  • Dítě do 150 cm výšky: 50% sleva ze základní ceny permanentky.
  • Důchodce nad 70 let: 50% sleva ze základní ceny permanentky.

Slevy neplatí pro VIP kategorie.

Prodej permanentek v Ďolíčku probíhá od čtvrtka 20. června. Až do 13. července bude probíhat v press centru (viz obrázek pod tabulkou). Od 15. července se prodej přesune do fanshopu. Při nákupu v Ďolíčku obdržíte plastovou permanentku. Doporučujeme všem fanouškům stáhnout si novou aplikaci Bohemka a permanentku si do aplikace nahrát kvůli jednoduché správě. S permanentkami jsou od nové sezony spojená pravidla, která najdete popsaná níže.

PRODEJNÍ ČASY V ĎOLÍČKU


datum
den v týdnu čas prodeje
20. června 2024
čtvrtek 10:00-18:00
25. června 2024
úterý 08:00-16:00
27. června 2024
čtvrtek 10:00-18:00
9. července 2024
úterý 08:00-16:00
11. července 2024 čtvrtek 10:00-18:00


Foto: Prodejní místo v Ďolíčku (do 11. července 2024)

NÁKUP V APLIKACI BOHEMKA

Tuto variantu všem maximálně doporučujeme. Během pár kliknutí budete mít svou permanentku v mobilu a vždy po ruce. Po přihlášení k vašemu účtu Ticketportal se vám také zobrazí předkupní právo za zvýhodněnou cenu, pokud jste měli permanentku v minulé sezoně. Obnovení permanentky v aplikaci najdete v záložce VSTUPENKY > REZERVACE > PERMANENTKY. Pokud v aplikaci rezervaci místa nevidíte nebo vám nejde přihlášení skrze Ticketportal, napište si o pomoc na help@ticketportal.cz. V aplikaci můžete permanentek nakoupit více a poté je snadno převést. Když koupíte například tři permanentky, můžete si svou nechat, druhou převést do aplikace jednoho kamaráda a třetí převést do aplikace druhého kamaráda. Každý tak bude mít svou permanentku pod vlastní správou.

NÁVOD K APLIKACI BOHEMKA

PRODEJ PŘES TICKETPORTAL

Svou novou permanentku si můžete pořídit také přes Ticketportal. Při nákupu zde vám bude plastová karta za manipulační poplatek 150 Kč zaslána na adresu. POZOR! Elektronické permanentky jako v minulé sezoně, které se přidávají do mobilních peněženek (tzv. PK PASS), již k dispozici přes Ticketportal nejsou. Jediná elektronická permanentka je ta v aplikaci Bohemka. I plastovou permanentku si můžete do aplikace jednoduše nahrát.

REZERVACE MÍST STÁVAJÍCÍCH PERMANENTKÁŘŮ

Držitelé permanentek na sezonu 2023/2024 budou mít svá místa rezervována do úterý 9. července 2024 včetně. Rezervaci půjde uplatnit osobně v Ďolíčku i online přes Ticketportal.

ZVÝHODNĚNÁ CENA

Každý držitel permanentky na uplynulou sezonu 2023/2024 má jako vždy nárok na zvýhodněnou cenu nové permanentky. Ceník na sezonu 2024/2025 je uveden výše.

RUŠÍME KATEGORIE ZÁKLADNÍ A PREMIUM

Od nové sezony již nebudeme rozlišovat permanentky pro základní část a nadstavbu. Nově bude jedna permanentka platit na všechny domácí zápasy Bohemians v Ďolíčku pořádané Bohemkou, tedy včetně nadstavby i MOL Cupu. Pouze případné finále domácího poháru hrané v Ďolíčku by bylo pořádané Fotbalovou asociací České republiky, na něj by pak permanentky Bohemians neplatily. Permanentka platí také na všechny domácí zápasy B týmu, který hraje převážně v Uhříněvsi.

AUTORIZACE PRŮCHODŮ

Od sezony 2024/2025 bude Ďolíček na všech vstupech vybaven turnikety, které budou autorizovat diváky přicházející do Ďolíčku. Tento krok nám pomůže zefektivnit práci s ticketingem a pomoci zajistit stadion nejen administrativně prodaný, ale také plný. Pro samotného fanouška by tento krok neměl znamenat žadné výrazné změny.

PRAVIDLA PRO PERMANENTKY

Vydání mobilní aplikace s jednoduchou obsluhou permanentek pro nás je klíčovým bodem, abychom nastavili pravidla efektivnější práce s nimi. Prodejem permanentky pro nás záležitost nekončí. Nechceme mít pouze inkasované peníze za prodej, naším zájmem je mít vždy pokud možno plný stadion. V uplynulém ročníku byla většinou hlavní tribuna administrativně vyprodaná, ovšem volných míst na ní bylo mnoho. Od nové sezony tedy budou platit pro permanentkáře nová pravidla. I v případě, že na značnou část utkání držitel permanentky nepůjde, zabere splnění podmínek opravdu jen pár vteřin.

Důležitým parametrem je reálná průchodnost permanentky na utkání. Kvůli přesné autorizaci vstupů vybavíme vchody na stadion od nové sezony turnikety s automatickými čtecími hlavami. Pro permanentkáře existují tři scénáře, jak je možné se zachovat.

  • Na utkání jde, svou permanentku u vchodu načte = SPLNĚNO.
  • Na utkání nejde, svou permanentku fyzicky nebo přes aplikaci poskytne další osobě. Ta na utkání přijde, permanentku u vchodu načte = SPLNĚNO. Pokud druhá osoba autorizaci vstupu neprovede, zodpovědnost jde za majitelem permanentky = NESPLNĚNO.
  • Na utkání nejde, své místo na jednotlivé utkání v aplikaci či přes web Ticketportalu uvolní do prodeje nejpozději 24 hodin před utkáním = SPLNĚNO. V tomto případě již není majitel permanentky odpovědný za stav, zda se místo neprodá či jiná osoba na stadion nepřijde
  • Na utkání nejde, své místo na jednotlivé utkání v aplikaci či přes web Ticketportalu uvolní do prodeje méně než 24 hodin před utkáním a místo se ještě prodá = SPLNĚNO. Pokud se místo uvolněné méně než 24 hodin před zápasem neprodá = NESPLNĚNO.

Každému držiteli permanentky automaticky na začátku sezony poskytujeme dvě výhody směrem k dalšímu ročníku – zlevněná cena a rezervace místa. A právě tyto výhody hrají v novém systému klíčovou roli. Může se stát, že majitel permanentky zapomene či pro jiné důležité důvody nesplní výše popsané podmínky. Máme pro to pochopení a z toho důvodu existuje v pravidlech „prostor pro chybu“. Pokud podmínky nesplní jednou, vůbec nic se nestane. Dokonce může tyto podmínky nesplnit i podruhé za sezonu. Pokud ale dojde k porušení výše uvedených bodů potřetí, ztratí daný permanentkář nárok na zlevněnou cenu v příštím ročníku. V případě, že dojde i k dalšímu nesplnění podmínek, bude se ztráta týkat také rezervace místa

Věříme, že podmínky jsou z naší strany nastaveny férově a nástroje pro jejich splnění mají fanoušci k dispozici takové, aby znamenaly opravdu minimální námahu. Díky nové aplikaci splníte podmínky během pár vteřin a kliknutí. Všem nám jde o jednu jedinou věc, maximálně plný stadion a podpora Klokanů na hřišti. To s poloprázdnou hlavní tribunou půjde jen těžko

PLASTOVÁ PERMANENTKA

Permanentku v podobě fyzické karty půjde získat při nákupu v Ďolíčku automaticky, přes Ticketportal tuto možnost opět nabídneme za administrativní poplatek 150 Kč, kdy Vám bude plastová karta zaslána korespondenčně na Vámi zvolenou adresu.

B TÝM

Naše béčko hraje domácí zápasy v Uhříněvsi, není-li uvedeno jinak. Cena jedné vstupenky je 50 Kč. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

Všeobecné podmínky vstupenek najdete ZDE.