Úvodní foto

16.04.2010

Ostatní

Třetí domácí derby hrají A-žáci se Slavií

V žákovské lize se v 21. kole potkáme s dalším městským rivalem - vedoucím celkem ligy - Slavií Praha.

Druhý domácí zápas v řadě hrají klokani s týmem Slavie opět na Loko Vršovice, hracím dnem je neděle 18.4., výkop utkání je v 10:15. Minulé kolo nám mnoho štěstí nepřineslo. V nervydrásající přestřelce padlo na "Lokádě" sedm branek, bohužel pro náš tým ta poslední a rozhodující skončila minutu před koncem v naší síti a Motorlet si tak odvezl vítězství 3:4. Branky našeho týmu vstřelili Hanek, Pechr a Horký. Slávisté na jaře již nepůsobí tak neporazitelně jako na podzim, ale s přehledem si hlídají první příčku s výrazným náskokem před svými pronásledovateli. V posledním utkání si sešívaní poradili v domácím prostředí s týmem Pardubic a v Edenu dokázali vyhrát 2:0. Oba týmy jsou tak před vzájemným zápasem ve zcela odlišné situaci, ale naším cílem bude, aby divák při návštěve zápasu nepoznal, který tým je první, a který tým se nachází v dolní polovině tabulky. Na utkání jsou všichni srdečně zváni a doufáme ve vaši podporu.