Úvodní foto

17.04.2024

Ostatní

Do Karviné vypravujeme pro fanoušky autobus

V sobotu čeká Bohemku zápas 29. kola FORTUNA:LIGY.

Klokani se o víkendu vydají k předposlednímu utkání základní části FORTUNA:LIGY. V sobotu odpoledne nastoupí proti poslednímu celku soutěže. Klub na utkání vypraví pro fanoušky Klokanů autobus.

MFK KARVINÁ vs. BOHEMIANS PRAHA 1905
29. kolo F:L • sobota 20. dubna 2024 • 15:00 • Karviná

JAK NA STADION
Adresa stadionu je U Hřiště 1700/2, Karviná. Pokud jedete osobním automobilem, parkování je doporučené na parkovišti u Tesca, které je dostupné z ulice tř. 17 listopadu.

AUTOBUSOVÝ ZÁJEZD
Z Ďolíčku bude v 9:00 vyrážet fanouškovský autobus, který vypravuje Bohemka. Doprava do Karviné a zpět vychází na 600 Kč. Vstupenka není v ceně zájezdu. Registrace místa v autobusu je nutná přes mail slo@bohemians1905.cz. Pokud plánujete cestu veřejnou dopravou, doporučujeme využít vlak EC 141 Ostravan, který z pražského Hlavního nádraží odjíždí v 8:19 a do Karviné dorazí ve 12:10.

VSTUPENKY
• Cena vstupenek 130 Kč v předprodeji a 160 Kč v den zápasu.
• Děti od 7 do 15 let pouze v den zápasu 100 Kč.
• Pro děti do 6 let jsou vstupenky zdarma, přičemž dítě nezíská nárok na vlastní sedačku.
• ZTP, senioři nad 60 let a studenti zaplatí 110 Kč v předprodeji a 140 Kč v den zápasu.
• Online prodej běží ZDE.

PŘÍSTUP DO SEKTORU BOHEMIANS
Pro fanoušky Bohemians je vyhrazen sektor E1, do kterého je přístup za pokladnou číslo 5.Otevření hlediště v den zápasu je 1 hodinu před začátkem ligového utkání.

BEZPEČNOSTNÍ KONTROLY U VSTUPU
Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být, jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, alkoholických nápojů a nápojů ve skleněných a plastových lahvích, tyčí, sprejů a parfémů. Do sektoru nemusí být vpuštěni zjevně podnapilí fanoušci, kteří neprojdou namátkovou kontrolou na alkohol.Vlajky je možné věšet v sektoru pouze na místech, kde vlajky nebudou překrývat reklamní bannery.Fanouškům doporučujeme seznámit se s návštěvním řádem stadionu ZDE.
BALSHOP Puma SportFotbal Fortuna PRE Krušovice Auto Jarov