Úvodní foto

13.06.2024

Novinka

Startuje online prodej permanentek

Začíná online prodej permanentek na novou sezonu. Pořídit si ji můžete elektronicky přes aplikaci nebo fyzicky přes Ticketportal. K permanentkám od nové sezony platí nová pravidla pro jejich uvolňování. Pokud nebude držitel svou permanentku správně používat, může přijít o výhody jako lepší cena či rezervace místa. Splnění podmínek je však díky aplikaci otázkou vteřin.

Elektronická permanentka

Pokud chcete permanentku v mobilu, stáhněte si novou aplikaci Bohemka. Odkazy ke stažení najdete na konci článku. Zde se přihlásíte do svého účtu u Ticketportal nebo si jej vytvoříte a provedete nákup jako obvykle. Díky aplikaci pak svou permanentku můžete jednoduše spravovat.

Plastová permanentka

Chcete-li plastovou kartičku, kupte si permanentku ZDE. Za manipulační poplatek vám bude zaslána na vámi zadanou adresu. I tuto permanentku si můžete následně přidat do mobilní aplikace a spravovat ji tam.

CENÍK PERMANENTEK 2024/2025


sektorzákladní cena
zvýhodněná cena
Tribuna A
4.000 Kč
3.700 Kč
Tribuna B, C
2.700 Kč
2.500 Kč
VIP Silver
20.000 Kč
18.000 Kč
VIP Gold
40.000 Kč
36.000 Kč

Rezervace míst

Držitelé permanentek na sezonu 2023/2024 budou mít svá místa rezervována do úterý 9. července 2024 včetně. Rezervaci půjde uplatnit osobně v Ďolíčku, přes aplikaci i online přes Ticketportal.

Pravidla permanentek

Vydání mobilní aplikace s jednoduchou obsluhou permanentek pro nás je klíčovým bodem, abychom nastavili pravidla efektivnější práce s nimi. Prodejem permanentky pro nás záležitost nekončí. Nechceme mít pouze inkasované peníze za prodej, naším zájmem je mít vždy pokud možno plný stadion. V uplynulém ročníku byla většinou hlavní tribuna administrativně vyprodaná, ovšem volných míst na ní bylo mnoho. Od nové sezony tedy budou platit pro permanentkáře nová pravidla. I v případě, že na značnou část utkání držitel permanentky nepůjde, zabere splnění podmínek opravdu jen pár vteřin.

Důležitým parametrem je reálná průchodnost permanentky na utkání. Kvůli přesné autorizaci vstupů vybavíme vchody na stadion od nové sezony turnikety s automatickými čtecími hlavami. Pro permanentkáře existují tři scénáře, jak je možné se zachovat.

  • Na utkání jde, svou permanentku u vchodu načte a má splněno
  • Na utkání nejde, svou permanentku fyzicky nebo přes aplikaci poskytne další osobě. Ta na utkání přijde, permanentku u vchodu načte a je splněno. Pokud druhá osoba autorizaci vstupu neprovede, zodpovědnost jde za majitelem permanentky.
  • Na utkání nejde, své místo na jednotlivé utkání v aplikaci či přes web Ticketportalu uvolní do prodeje a má splněno. V tomto případě již není majitel permanentky odpovědný za stav, kdy se místo neprodá či jiná osoba na stadion nepřijde.

Každému držiteli permanentky automaticky na začátku sezony poskytujeme dvě výhody směrem k dalšímu ročníku – zlevněná cena a rezervace místa. A právě tyto výhody hrají v novém systému klíčovou roli. Může se stát, že majitel permanentky zapomene či pro jiné důležité důvody nesplní výše popsané podmínky. Máme pro to pochopení a z toho důvodu existuje v pravidlech „prostor pro chybu“. Pokud podmínky nesplní jednou, vůbec nic se nestane. Dokonce může tyto podmínky nesplnit i podruhé za sezonu. Pokud ale dojde k porušení výše uvedených bodů potřetí, ztratí daný permanentkář nárok na zlevněnou cenu v příštím ročníku. V případě, že dojde i k dalšímu nesplnění podmínek, bude se ztráta týkat také rezervace místa.

Věříme, že podmínky jsou z naší strany nastaveny férově a nástroje pro jejich splnění mají fanoušci k dispozici takové, aby znamenaly opravdu minimální námahu. Díky nové aplikaci splníte podmínky během pár vteřin a kliknutí. Všem nám jde o jednu jedinou věc, maximálně plný stadion a podpora Klokanů na hřišti. To s poloprázdnou hlavní tribunou půjde jen těžko. Předprodej permanentek startuje dnes v 10:00.

Stáhnout novou mobilní aplikaci

Aplikaci Bohemka můžete stáhnout v Apple Store ZDE nebo v Google Play ZDE.