Úvodní foto

25.09.2016

Ostatní

Hubínek: Chyběla nám finální fáze

Zápas komentuje Michal Hubínek.

Po vydřeném, ale důležitém jednobrankovém vítězství byl vyzpovídán Michal Hubínek. Rozhovor, v němž se dočtete ambice mladého záložníka Bohemians, ale také mnoho dalšího, nyní přináší klubový web. Čtěte níže.

Připsali jsme si tři body, ale výhra se nerodila lehce. Proč nám to dnes nešlo?
Co se týče kombinace a držení míče, tak to bylo u nás na dobré úrovni. Jenom jsme nebyli schopni z toho vytěžit nějakou dobrou přihrávku do vápna nebo centr, který bychom zakončili. Jinak si myslím, že hra byla kvalitní, akorát nám chyběla finální fáze.

Nevytvořili jsme si ani moc šancí. Co nám chybělo?

Někdy jsme přidrželi balón o něco déle, než bylo potřeba. Díky tomu se stačili zformovat. Museli jsme přenést těžiště hry na druhou stranu, prokombinovat se k brance jiným směrem. Myslím, že kdybychom se snažili více o centry, tak by to bylo lepší.

Ty sám ses do jedné šance dostal, ale gól z toho nebyl.
Přímo přede mnou stál hráč, který proti mně dobře vystoupil, takže jsem ho nemohl obstřelit a dostat míč mezi tři tyče.

 [[<0]]Byl jsi obětí nedovoleného zákroku, po kterém jsi musel střídat. Co se ti přihodilo?
Protihráč mě trefil podrážkou, asi do holeně. Naštěstí to pokryl chránič, takže bych měl být v pořádku.

Máš se zdejším klubem nějaké osobní cíle? Kam by ses ty chtěl dostat? Do nějakého odmala vysněného klubu?
Chci se dostat s Bohemkou do vyšších příček v tabulce a nehrát o záchranu. Rád bych do zahraničí, ale konkrétní klub, do kterého bych chtěl, nemám.

V poháru jsme postoupili do dalšího kola přes Hulín. Dalo by se říct, že se pomalu blížíme evropským pohárům. Patří i ony mezi tvé cíle zde v Ďolíčku?
S těmi poháry úplně nevím. Samozřejmě se snažíme dojít co nejdál. Jestli se dostaneme do pohárové Evropy, tak to je ještě daleko, o tom se vyjádřit nemůžu.

Nastupuješ i za reprezentaci. Hovoří trenér Koubek s tebou na toto téma? Je možnost, že by tě fanoušci v blízké době viděli v dresu reprezentačního áčka?
S trenérem jsme se ještě nebavili. Mojí účasti v prvním týmu reprezentace zatím nic nenasvědčuje.