Úvodní foto

28.11.2009

Ostatní

Škoda dvěma góly pokořil Jablonec

Cenný, byť jen přípravný, skalp získala Bohemka v dnešním přípravném utkání na umělé trávě na Vyšehradě. Proti prvoligovému Jablonci se po bezbrankovém poločase&nbsp;po změně stran dvakrát prosadil Škoda a jelikož gólman Havránek za sebe míč ani jednou nepustil, skončilo utkání výhrou Bohemky 2:0.<br /> <br /> Bohemka se musela obejít bez zraněného gólmana Sňozíka a nachlazených Kotyzy s Pávkem. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, tu asi největší spálil po rohovém kopu hlavičkující jablonecký Homola. Po změně stran si Škoda po dvou dlouhých míčích od Cseha počínal v soubojích s Homolou jako starý mazák a neomylně se dvakrát trefil za Zichova záda do jablonecké sítě.

Bohemians 1905 - FK Baumit Jablonec 2:0 (0:0)
Branky: 55. a 58. Škoda.
Rozhodčí: Ochotnický.
Bohemians 1905: Havránek - Jindřišek (46. Janek), Lukáš (46. Cseh), Nikl, Rychlík (46. Růžička) - Moravec (61. Ježdík), Adam (46. Augustín), Morávek (46. Jungr), Róth - Strnad (46. Slezák), Hartig (46. Škoda).
FK Baumit Jablonec: 1. poločas: Špit - Farkaš, Homola, Huber, Hamouz - Michálek, Eliáš, Haurdič, Hloušek - Černý, Mešanovič. 2. poločas: Zich - Hozda, Homola, Huber, Zábojník - Hloušek, Pavlík, Haurdič, Vošahlík - Lafata, Vukovič.