Nadcházející zápasy
Přípravná utkání
04.07.2024 | 17:30 | Ptuj
17:30
Paksi FC
17:30
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
07.07.2024 | 17:30 | Ptuj
17:30
NK Lokomotiva Zagreb
17:30
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
10.07.2024 | 11:00 | Vídeň
11:00
FK Austria Vídeň
11:00
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
14.07.2024 | 16:00 | Ďolíček
16:00
Bohemians Praha 1905
16:00
AS Trenčín
Chance liga | 1. Kolo
20.07.2024 | 17:00 | Ďolíček
17:00
Bohemians Praha 1905
17:00
FC Baník Ostrava
Chance liga | 2. Kolo
27.07.2024 | 14:30 | Juliska
14:30
FK Dukla Praha
14:30
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 3. Kolo
03.08.2024 | 14:30 | Uherské Hradiště
14:30
1.FC Slovácko
14:30
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 4. Kolo
10.08.2024 | 17:00 | Ďolíček
17:00
Bohemians Praha 1905
17:00
AC Sparta Praha
Chance liga | 5. Kolo
17.08.2024 | 17:00 | Karviná-Ráj
17:00
MFK Karviná
17:00
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 6. Kolo
24.08.2024 | Termín bude upřesněn
Bohemians Praha 1905
FK Jablonec
Chance liga | 7. Kolo
31.08.2024
SK Dynamo České Budějovice
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 8. Kolo
14.09.2024
Bohemians Praha 1905
FC Hradec Králové
Chance liga | 9. Kolo
21.09.2024
FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 10. Kolo
28.09.2024
Bohemians Praha 1905
SK Slavia Praha
Chance liga | 11. Kolo
05.10.2024
SK Sigma Olomouc
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 12. Kolo
19.10.2024
Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav
Chance liga | 13. Kolo
26.10.2024
FK Teplice
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 14. Kolo
02.11.2024
Bohemians Praha 1905
FK PARDUBICE
Chance liga | 15. Kolo
09.11.2024
FC Viktoria Plzeň
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 16. Kolo
23.11.2024
Bohemians Praha 1905
FK Dukla Praha
Chance liga | 17. Kolo
30.11.2024
Bohemians Praha 1905
1.FC Slovácko
Chance liga | 18. Kolo
07.12.2024
AC Sparta Praha
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 19. Kolo
14.12.2024
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
Chance liga | 20. Kolo
01.02.2025
FK Jablonec
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 21. Kolo
08.02.2025
Bohemians Praha 1905
SK Dynamo České Budějovice
Chance liga | 22. Kolo
15.02.2025
FC Hradec Králové
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 23. Kolo
22.02.2025
Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec
Chance liga | 24. Kolo
01.03.2025
SK Slavia Praha
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 25. Kolo
08.03.2025
Bohemians Praha 1905
SK Sigma Olomouc
Chance liga | 28. Kolo
05.04.2025
FK PARDUBICE
Bohemians Praha 1905
Chance liga | 29. Kolo
12.04.2025
Bohemians Praha 1905
FC Viktoria Plzeň
Chance liga | 30. Kolo
19.04.2025
FC Baník Ostrava
Bohemians Praha 1905
Odehrané zápasy
Česká liga dorostu U19 | 25. Kolo
07.04.2024 | 14:15 | TJ Sokol Raková
2:8
VIKTORIA PLZEŇ
2:8
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U17 | 25. Kolo
07.04.2024 | 16:30 | TJ Sokol Raková
4:2
VIKTORIA PLZEŇ
4:2
CU Bohemians Praha
Česká fotbalová liga | 22. Kolo
12.04.2024 | 18:00 | Písek, Burketova
0:1
FC Písek
0:1
Bohemians Praha 1905 B
Česká liga žáků U12 | 22. Kolo
13.04.2024 | 10:00 | Areál Klíše / tráva
6:9
FK Ústí nad Labem - mládež
6:9
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 22. Kolo
13.04.2024 | 10:00 | Areál Klíše / tráva
4:4
FK Ústí nad Labem - mládež
4:4
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U19, skupina C | 22. Kolo
13.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
3:0
CU Bohemians Praha
3:0
FC Slavia Hradec Králové
Česká divize dorostu U17, skupina C | 22. Kolo
13.04.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
5:1
CU Bohemians Praha
5:1
FC Slavia Hradec Králové
Česká liga žáků U15 | 22. Kolo
14.04.2024 | 10:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT
6:1
CU Bohemians Praha
6:1
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga žáků U15 | 22. Kolo
14.04.2024 | 10:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT
6:1
CU Bohemians Praha
6:1
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga dorostu U19 | 26. Kolo
14.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:0
CU Bohemians Praha
4:0
SK PETŘÍN PLZEŇ
Česká liga žáků U14 | 22. Kolo
14.04.2024 | 12:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT
3:0
CU Bohemians Praha
3:0
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga dorostu U17 | 26. Kolo
14.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
SK PETŘÍN PLZEŇ
Česká liga žáků U12 | 18. Kolo
17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
8:6
CU Bohemians Praha
8:6
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká liga žáků U13 | 18. Kolo
17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
5:7
CU Bohemians Praha
5:7
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká divize dorostu U19, skupina C | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Náchod - Běloves, UMT
2:5
FK Náchod
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
5:1
CU Bohemians Praha
5:1
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga žáků U13 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
16:4
CU Bohemians Praha
16:4
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga žáků U14 | 23. Kolo
20.04.2024 | 12:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 23. Kolo
20.04.2024 | 12:15 | Náchod - Běloves, UMT
2:2
FK Náchod
2:2
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 27. Kolo
21.04.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT
2:1
Viktorka Žižkov
2:1
CU Bohemians Praha
Česká fotbalová liga | 23. Kolo
21.04.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
3:3
Bohemians Praha 1905 B
3:3
FC Táborsko akademie
Česká liga dorostu U17 | 27. Kolo
21.04.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT
1:5
Viktorka Žižkov
1:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou
3:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
3:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou
2:6
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:6
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U19, skupina C | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:2
CU Bohemians Praha
2:2
FC SLOVAN LIBEREC - mládež
Česká divize dorostu U17, skupina C | 24. Kolo
27.04.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
FC SLOVAN LIBEREC - mládež
Česká fotbalová liga | 24. Kolo
27.04.2024 | 17:00 | Domažlice, SA Střelnice
4:0
TJ Jiskra Domažlice
4:0
Bohemians Praha 1905 B
FORTUNA:LIGA | 30. Kolo
27.04.2024 | 17:00
2:1
Bohemians Praha 1905
2:1
FK Pardubice
Česká liga žáků U15 | 24. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
1:0
CU Bohemians Praha
1:0
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga žáků U15 | 24. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
1:0
CU Bohemians Praha
1:0
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga dorostu U19 | 28. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
1:1
CU Bohemians Praha
1:1
SK Slavia Praha - mládež
Česká liga žáků U14 | 24. Kolo
28.04.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
4:1
CU Bohemians Praha
4:1
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga dorostu U17 | 28. Kolo
28.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
SK Slavia Praha - mládež
Česká liga žáků U15 | 26. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:2
CU Bohemians Praha
6:2
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga žáků U15 | 26. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:2
CU Bohemians Praha
6:2
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga dorostu U19 | 36. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
0:0
CU Bohemians Praha
0:0
FC Táborsko akademie
Česká liga žáků U14 | 26. Kolo
01.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
0:4
CU Bohemians Praha
0:4
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga dorostu U17 | 36. Kolo
01.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
FC Táborsko akademie
Česká liga žáků U15 | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT
1:3
AC SPARTA PRAHA
1:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT
1:3
AC SPARTA PRAHA
1:3
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U19, skupina C | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
5:2
CU Bohemians Praha
5:2
SK POLABAN Nymburk
Česká liga žáků U14 | 25. Kolo
04.05.2024 | 12:00 | TCM Strahov / UMT
3:0
AC SPARTA PRAHA
3:0
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 25. Kolo
04.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
SK POLABAN Nymburk
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 1. Kolo
04.05.2024 | 15:00 | Střelecký ostrov
2:1
SK Dynamo České Budějovice
2:1
Bohemians Praha 1905
Česká fotbalová liga | 25. Kolo
05.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
2:1
Bohemians Praha 1905 B
2:1
SK Slavia Praha B
Česká liga dorostu U19 | 29. Kolo
05.05.2024 | 12:15 | TCM Strahov - UMT
0:2
AC Sparta Praha
0:2
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U17 | 29. Kolo
05.05.2024 | 14:30 | TCM Strahov - UMT
1:2
AC Sparta Praha
1:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 25. Kolo
08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
4:0
CU Bohemians Praha
4:0
FK Meteor Praha
Česká liga žáků U13 | 25. Kolo
08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:7
CU Bohemians Praha
6:7
FK Meteor Praha
Česká fotbalová liga | 26. Kolo
10.05.2024 | 18:00 | Hostouň, stadion Vojtěcha Zeithamla
1:2
Sokol Hostouň
1:2
Bohemians Praha 1905 B
Česká divize dorostu U19, skupina C | 26. Kolo
11.05.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT
1:3
Viktorka Žižkov
1:3
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 26. Kolo
11.05.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT
2:4
Viktorka Žižkov
2:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 26. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva
7:3
FC Hradec Králové - mládež
7:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 26. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva
7:5
FC Hradec Králové - mládež
7:5
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 30. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká liga dorostu U17 | 30. Kolo
12.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:1
CU Bohemians Praha
6:1
SK Dynamo České Budějovice akademie
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 2. Kolo
12.05.2024 | 15:00 | Ďolíček
1:1
Bohemians Praha 1905
1:1
FK Jablonec
Česká liga dorostu U17 | 37. Kolo
15.05.2024 | 14:15 | ZŠ Mozartova / tráva
1:3
Fotbalová akademie Jablonec
1:3
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 37. Kolo
15.05.2024 | 16:30 | ZŠ Mozartova / tráva
2:1
Fotbalová akademie Jablonec
2:1
CU Bohemians Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 3. Kolo
16.05.2024 | 17:00 | Ďolíček
1:3
Bohemians Praha 1905
1:3
MFK Karviná
Česká divize dorostu U19, skupina C | 27. Kolo
18.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:3
CU Bohemians Praha
2:3
SK Vysoké Mýto
Česká divize dorostu U17, skupina C | 27. Kolo
18.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
2:1
CU Bohemians Praha
2:1
SK Vysoké Mýto
Česká liga dorostu U19 | 31. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
1:4
FK Mladá Boleslav
1:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice
3:2
FK TEPLICE
3:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice
3:2
FK TEPLICE
3:2
CU Bohemians Praha
Česká fotbalová liga | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
2:3
Bohemians Praha 1905 B
2:3
FK Admira Praha
Česká liga žáků U14 | 27. Kolo
19.05.2024 | 12:00 | SK Viktorie Ledvice
0:5
FK TEPLICE
0:5
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U17 | 31. Kolo
19.05.2024 | 12:15 | Akademie 9.ZŠ - tráva
3:3
FK Mladá Boleslav
3:3
CU Bohemians Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 4. Kolo
19.05.2024 | 17:00 | Letná
1:2
FC Zlín
1:2
Bohemians Praha 1905
Česká divize dorostu U19, skupina C | 28. Kolo
22.05.2024 | 10:00 | V Průhonech / UMT
4:4
Městský fotbalový klub Chrudim
4:4
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 28. Kolo
22.05.2024 | 12:15 | V Průhonech / UMT
1:1
Městský fotbalový klub Chrudim
1:1
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 27. Kolo
22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
6:4
CU Bohemians Praha
6:4
FK Teplice
Česká liga žáků U13 | 27. Kolo
22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
6:7
CU Bohemians Praha
6:7
FK Teplice
Česká liga žáků U15 | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
Česká liga žáků U15 | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
Česká fotbalová liga | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:30 | Králův Dvůr
3:1
Fotbalový klub Králův Dvůr
3:1
Bohemians Praha 1905 B
Česká liga žáků U14 | 28. Kolo
25.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 5. Kolo
25.05.2024 | 18:00 | Ďolíček
0:1
Bohemians Praha 1905
0:1
FK Pardubice
Česká liga žáků U12 | 28. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva
3:7
Football Talent Academy
3:7
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 28. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva
4:6
Football Talent Academy
4:6
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 32. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
Městský fotbalový klub Chrudim
Česká liga dorostu U17 | 32. Kolo
26.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
5:2
CU Bohemians Praha
5:2
Městský fotbalový klub Chrudim
Česká liga dorostu U19 | 38. Kolo
29.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
0:0
CU Bohemians Praha
0:0
FK PARDUBICE
Česká fotbalová liga | 30. Kolo
29.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
4:0
Bohemians Praha 1905 B
4:0
Povltavská fotbalová akademie
Česká liga dorostu U17 | 38. Kolo
29.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
FK PARDUBICE
Česká divize dorostu U19, skupina C | 29. Kolo
01.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
9:0
CU Bohemians Praha
9:0
MFK Trutnov
Česká divize dorostu U17, skupina C | 29. Kolo
01.06.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
MFK Trutnov
Česká liga dorostu U19 | 33. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Hovorčovická / tráva
2:2
FK Admira Praha
2:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
3:4
CU Bohemians Praha
3:4
FK Mladá Boleslav
Česká liga žáků U13 | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
7:6
CU Bohemians Praha
7:6
FK Mladá Boleslav
Česká fotbalová liga | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
1:3
Bohemians Praha 1905 B
1:3
FK Loko VLTAVÍN
Česká liga dorostu U17 | 33. Kolo
02.06.2024 | 12:15 | Hovorčovická / tráva
2:4
FK Admira Praha
2:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 29. Kolo
05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:3
FK Mladá Boleslav
4:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 29. Kolo
05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:3
FK Mladá Boleslav
4:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U14 | 29. Kolo
05.06.2024 | 12:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:1
FK Mladá Boleslav
4:1
CU Bohemians Praha