Úvodní foto

08.07.2024

Novinka

Rezervace permanentkářů končí v úterý 9. července

Rezervace míst držitelům permanentních vstupenek vyprší v úterý 9. července. Od středy 10. července budou místa z neuplatněných rezervací uvolněna do prodeje. K permanentním vstupenkám se vztahují od nové sezony nová pravidla.

Prodej permanentek na novou sezonu je v plném proudu, ovšem brzy skončí rezervace stávajících permanentkářů. Už jen do úterý 9. července 2024 máte možnost si svou permanentku bez starostí obnovit. Ve středu 10. července rezervace skončí a místa budou uvolněna do běžného prodeje.

Prodej permanentek probíhá nonstop online přes Ticketportal nebo v aplikaci Bohemka. V úterý půjde permanentku pořídit také ještě v Ďolíčku od 8 do 16 hodin.

Všechny důležité informace o permanentkách najdete ZDE.

Návod k aplikaci Bohemka najdete ZDE.

PRAVIDLA PERMANENTEK

Vydání mobilní aplikace s jednoduchou obsluhou permanentek pro nás je klíčovým bodem, abychom nastavili pravidla efektivnější práce s nimi. Prodejem permanentky pro nás záležitost nekončí. Nechceme mít pouze inkasované peníze za prodej, naším zájmem je mít vždy pokud možno plný stadion. V uplynulém ročníku byla většinou hlavní tribuna administrativně vyprodaná, ovšem volných míst na ní bylo mnoho. Od nové sezony tedy budou platit pro permanentkáře nová pravidla. I v případě, že na značnou část utkání držitel permanentky nepůjde, zabere splnění podmínek opravdu jen pár vteřin.

Důležitým parametrem je reálná průchodnost permanentky na utkání. Kvůli přesné autorizaci vstupů vybavíme vchody na stadion od nové sezony turnikety s automatickými čtecími hlavami. Pro permanentkáře existují tři scénáře, jak je možné se zachovat.

  • Na utkání jde, svou permanentku u vchodu načte = SPLNĚNO.
  • Na utkání nejde, svou permanentku fyzicky nebo přes aplikaci poskytne další osobě. Ta na utkání přijde, permanentku u vchodu načte = SPLNĚNO. Pokud druhá osoba autorizaci vstupu neprovede, zodpovědnost jde za majitelem permanentky = NESPLNĚNO.
  • Na utkání nejde, své místo na jednotlivé utkání v aplikaci či přes web Ticketportalu uvolní do prodeje nejpozději 24 hodin před utkáním = SPLNĚNO. V tomto případě již není majitel permanentky odpovědný za stav, zda se místo neprodá či jiná osoba na stadion nepřijde.

Každému držiteli permanentky automaticky na začátku sezony poskytujeme dvě výhody směrem k dalšímu ročníku – zlevněná cena a rezervace místa. A právě tyto výhody hrají v novém systému klíčovou roli. Může se stát, že majitel permanentky zapomene či pro jiné důležité důvody nesplní výše popsané podmínky. Máme pro to pochopení a z toho důvodu existuje v pravidlech „prostor pro chybu“. Pokud podmínky nesplní jednou, vůbec nic se nestane. Dokonce může tyto podmínky nesplnit i podruhé za sezonu. Pokud ale dojde k porušení výše uvedených bodů potřetí, ztratí daný permanentkář nárok na zlevněnou cenu v příštím ročníku. V případě, že dojde i k dalšímu nesplnění podmínek, bude se ztráta týkat také rezervace místa

Věříme, že podmínky jsou z naší strany nastaveny férově a nástroje pro jejich splnění mají fanoušci k dispozici takové, aby znamenaly opravdu minimální námahu. Díky nové aplikaci splníte podmínky během pár vteřin a kliknutí. Všem nám jde o jednu jedinou věc, maximálně plný stadion a podpora Klokanů na hřišti. To s poloprázdnou hlavní tribunou půjde jen těžko.