Nadcházející zápasy
Přípravná utkání
30.07.2024 | 19:00 | Praha, Střešovice
19:00
Střešovice 1911
19:00
Bohemians Praha 1905 B
Přípravná utkání
03.08.2024 | 10:15 | Ústí nad Labem
10:15
FK Ústí nad Labem
10:15
Bohemians Praha 1905 B
Chance liga | 3. Kolo
03.08.2024 | 14:30 | Uherské Hradiště
14:30
1.FC Slovácko
14:30
Bohemians Praha 1905
2. česká liga dorostu U19 | 16. Kolo
04.08.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK PETŘÍN PLZEŇ
2. česká liga dorostu U 17 | 16. Kolo
04.08.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK PETŘÍN PLZEŇ
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 1. Kolo
10.08.2024 | 10:00 | SA Poliklinika
10:00
FC CHOMUTOV, s.r.o.
10:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 1. Kolo
10.08.2024 | 12:15 | SA Poliklinika
12:15
FC CHOMUTOV, s.r.o.
12:15
CU Bohemians Praha
Chance liga | 4. Kolo
10.08.2024 | 17:00 | Ďolíček
17:00
Bohemians Praha 1905
17:00
AC Sparta Praha
2. česká liga dorostu U19 | 1. Kolo
11.08.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FC Slavia Karlovy Vary - mládež
2. česká liga dorostu U 17 | 1. Kolo
11.08.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
FC Slavia Karlovy Vary - mládež
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 2. Kolo
17.08.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Motorlet Praha
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 2. Kolo
17.08.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK Motorlet Praha
Chance liga | 5. Kolo
17.08.2024 | 17:00 | Karviná-Ráj
17:00
MFK Karviná
17:00
Bohemians Praha 1905
2. česká liga dorostu U19 | 2. Kolo
18.08.2024 | 10:15 | SA Soukeník / tráva
10:15
FC Táborsko akademie
10:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 2. Kolo
18.08.2024 | 12:30 | SA Soukeník / tráva
12:30
FC Táborsko akademie
12:30
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 17. Kolo
21.08.2024 | 10:00 | Hovorčovická / tráva
10:00
FK Admira Praha
10:00
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 17. Kolo
21.08.2024 | 12:15 | Hovorčovická / tráva
12:15
FK Admira Praha
12:15
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 3. Kolo
24.08.2024 | 10:00 | Braník - UMT
10:00
ABC Braník
10:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 3. Kolo
24.08.2024 | 12:15 | Braník - UMT
12:15
ABC Braník
12:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 3. Kolo
25.08.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Motorlet Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 3. Kolo
25.08.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK Motorlet Praha
1. česká liga žáků U 13 | 1. Kolo
28.08.2024 | 10:00 | Vladivostocká / UMT
10:00
SK Slavia Praha - mládež
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 15 | 1. Kolo
28.08.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Slavia Praha - mládež
1. česká liga žáků U 12 | 1. Kolo
28.08.2024 | 12:00 | Vladivostocká / UMT
12:00
SK Slavia Praha - mládež
12:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 1. Kolo
28.08.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
SK Slavia Praha - mládež
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 4. Kolo
31.08.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Baník Most - Souš mládež
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 4. Kolo
31.08.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
FK Baník Most - Souš mládež
2. česká liga dorostu U19 | 4. Kolo
01.09.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
10:00
FK Mladá Boleslav
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 13 | 4. Kolo
01.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Ústí nad Labem - mládež
1. česká liga žáků U 12 | 4. Kolo
01.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Ústí nad Labem - mládež
2. česká liga dorostu U 17 | 4. Kolo
01.09.2024 | 12:15 | Akademie 9.ZŠ - tráva
12:15
FK Mladá Boleslav
12:15
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 15 | 4. Kolo
01.09.2024 | 14:00 | Areál Anger
14:00
FK Teplice
14:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 4. Kolo
01.09.2024 | 16:00 | Areál Anger
16:00
FK Teplice
16:00
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 18. Kolo
04.09.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Dynamo České Budějovice akademie
2. česká liga dorostu U 17 | 18. Kolo
04.09.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK Dynamo České Budějovice akademie
1. česká liga žáků U 15 | 5. Kolo
07.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Ústí nad Labem - mládež
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 5. Kolo
07.09.2024 | 10:00 | Mikuláše z Husi /T
10:00
FK Slavoj Vyšehrad
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 5. Kolo
07.09.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
FK Ústí nad Labem - mládež
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 5. Kolo
07.09.2024 | 12:15 | Mikuláše z Husi /T
12:15
FK Slavoj Vyšehrad
12:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 5. Kolo
08.09.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Vysoké Mýto
1. česká liga žáků U 12 | 5. Kolo
08.09.2024 | 10:30 | TJ Oldřichov / tráva
10:30
FK Teplice
10:30
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 13 | 5. Kolo
08.09.2024 | 10:30 | TJ Oldřichov / tráva
10:30
FK Teplice
10:30
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 5. Kolo
08.09.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK Vysoké Mýto
1. česká liga žáků U 12 | 2. Kolo
11.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Dynamo České Budějovice akademie
1. česká liga žáků U 13 | 2. Kolo
11.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Dynamo České Budějovice akademie
1. česká liga žáků U 15 | 2. Kolo
11.09.2024 | 15:00 | Ruzyně / tráva
15:00
FK DUKLA Praha
15:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 2. Kolo
11.09.2024 | 17:00 | Ruzyně / tráva
17:00
FK DUKLA Praha
17:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 6. Kolo
14.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
VOŠ a SOŠ Roudnice
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 6. Kolo
14.09.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
VOŠ a SOŠ Roudnice
1. česká liga žáků U 15 | 6. Kolo
15.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Kladno
2. česká liga dorostu U19 | 6. Kolo
15.09.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK DUKLA Praha
1. česká liga žáků U 14 | 6. Kolo
15.09.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
SK Kladno
2. česká liga dorostu U 17 | 6. Kolo
15.09.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
FK DUKLA Praha
1. česká liga žáků U 12 | 6. Kolo
15.09.2024 | 15:00 | TCM Strahov / UMT
15:00
AC SPARTA PRAHA
15:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 13 | 6. Kolo
15.09.2024 | 15:00 | TCM Strahov / UMT
15:00
AC SPARTA PRAHA
15:00
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 19. Kolo
18.09.2024 | 10:00 | Areál Bavlna / tráva
10:00
FC Hradec Králové - mládež
10:00
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 19. Kolo
18.09.2024 | 12:15 | Areál Bavlna / tráva
12:15
FC Hradec Králové - mládež
12:15
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 12 | 7. Kolo
21.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Kladno
1. česká liga žáků U 13 | 7. Kolo
21.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Kladno
1. česká liga žáků U 15 | 7. Kolo
21.09.2024 | 10:00 | ZŠ Mozartova / tráva
10:00
Fotbalová akademie Jablonec
10:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 7. Kolo
21.09.2024 | 11:00 | Bedřichovská - tráva
11:00
FK Meteor Praha
11:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 7. Kolo
21.09.2024 | 12:00 | ZŠ Mozartova / tráva
12:00
Fotbalová akademie Jablonec
12:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 7. Kolo
21.09.2024 | 13:15 | Bedřichovská - tráva
13:15
FK Meteor Praha
13:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 7. Kolo
22.09.2024 | 14:15 | TJ Sokol Raková
14:15
VIKTORIA PLZEŇ
14:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 7. Kolo
22.09.2024 | 16:30 | TJ Sokol Raková
16:30
VIKTORIA PLZEŇ
16:30
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 15 | 3. Kolo
25.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FC Hradec Králové - mládež
1. česká liga žáků U 14 | 3. Kolo
25.09.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
FC Hradec Králové - mládež
1. česká liga žáků U 12 | 3. Kolo
25.09.2024 | 16:00 | Ruzyně / tráva
16:00
FK DUKLA Praha
16:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 13 | 3. Kolo
25.09.2024 | 18:00 | Ruzyně / tráva
18:00
FK DUKLA Praha
18:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 8. Kolo
28.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
SK Kosmonosy
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 8. Kolo
28.09.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
SK Kosmonosy
2. česká liga dorostu U19 | 8. Kolo
29.09.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Pardubice
1. česká liga žáků U 15 | 8. Kolo
29.09.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Pardubice
1. česká liga žáků U 13 | 8. Kolo
29.09.2024 | 10:00 | ZŠ Mozartova / UMT
10:00
Fotbalová akademie Jablonec
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 12 | 8. Kolo
29.09.2024 | 10:00 | ZŠ Mozartova / UMT
10:00
Fotbalová akademie Jablonec
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 8. Kolo
29.09.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
FK Pardubice
2. česká liga dorostu U 17 | 8. Kolo
29.09.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
FK Pardubice
1. česká liga žáků U 15 | 9. Kolo
05.10.2024 | 10:00 | Plzeň, 33.ZŠ, UMT
10:00
VIKTORIA PLZEŇ
10:00
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 13 | 9. Kolo
05.10.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Pardubice
1. česká liga žáků U 12 | 9. Kolo
05.10.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
FK Pardubice
1. česká liga žáků U 14 | 9. Kolo
05.10.2024 | 12:00 | Plzeň, 33.ZŠ, UMT
12:00
VIKTORIA PLZEŇ
12:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 9. Kolo
05.10.2024 | 13:00 | FK Baník Sokolov / UMT
13:00
FK Baník Sokolov
13:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 9. Kolo
05.10.2024 | 15:15 | FK Baník Sokolov / UMT
15:15
FK Baník Sokolov
15:15
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U19 | 9. Kolo
06.10.2024 | 13:45 | SC Horní Počernice / tráva
13:45
SK Slavia Praha - mládež
13:45
CU Bohemians Praha
2. česká liga dorostu U 17 | 9. Kolo
06.10.2024 | 16:00 | SC Horní Počernice / tráva
16:00
SK Slavia Praha - mládež
16:00
CU Bohemians Praha
3. česká liga dorostu U 19 – skupina B | 10. Kolo
12.10.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
Viktorka Žižkov
3. česká liga dorostu U 17 – skupina B | 10. Kolo
12.10.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
Viktorka Žižkov
2. česká liga dorostu U19 | 10. Kolo
13.10.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
Viktorka Žižkov
1. česká liga žáků U 15 | 10. Kolo
13.10.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
10:00
CU Bohemians Praha
10:00
AC SPARTA PRAHA
1. česká liga žáků U 13 | 10. Kolo
13.10.2024 | 10:15 | Plzeň, 33.ZŠ, UMT
10:15
VIKTORIA PLZEŇ
10:15
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 12 | 10. Kolo
13.10.2024 | 10:15 | Plzeň, 33.ZŠ, UMT
10:15
VIKTORIA PLZEŇ
10:15
CU Bohemians Praha
1. česká liga žáků U 14 | 10. Kolo
13.10.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
12:00
CU Bohemians Praha
12:00
AC SPARTA PRAHA
2. česká liga dorostu U 17 | 10. Kolo
13.10.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
12:15
CU Bohemians Praha
12:15
Viktorka Žižkov
Odehrané zápasy
Česká liga žáků U15 | 22. Kolo
14.04.2024 | 10:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT
6:1
CU Bohemians Praha
6:1
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga dorostu U19 | 26. Kolo
14.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:0
CU Bohemians Praha
4:0
SK PETŘÍN PLZEŇ
Česká liga žáků U14 | 22. Kolo
14.04.2024 | 12:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT
3:0
CU Bohemians Praha
3:0
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga dorostu U17 | 26. Kolo
14.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
SK PETŘÍN PLZEŇ
Česká liga žáků U12 | 18. Kolo
17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
8:6
CU Bohemians Praha
8:6
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká liga žáků U13 | 18. Kolo
17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
5:7
CU Bohemians Praha
5:7
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká divize dorostu U19, skupina C | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Náchod - Běloves, UMT
2:5
FK Náchod
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
5:1
CU Bohemians Praha
5:1
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga žáků U13 | 23. Kolo
20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
16:4
CU Bohemians Praha
16:4
Fotbalová akademie Jablonec
Česká liga žáků U14 | 23. Kolo
20.04.2024 | 12:00 | Nový Bydžov, tráva
2:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:5
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 23. Kolo
20.04.2024 | 12:15 | Náchod - Běloves, UMT
2:2
FK Náchod
2:2
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 27. Kolo
21.04.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT
2:1
Viktorka Žižkov
2:1
CU Bohemians Praha
Česká fotbalová liga | 23. Kolo
21.04.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
3:3
Bohemians Praha 1905 B
3:3
FC Táborsko akademie
Česká liga dorostu U17 | 27. Kolo
21.04.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT
1:5
Viktorka Žižkov
1:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou
3:5
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
3:5
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou
2:6
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov
2:6
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U19, skupina C | 24. Kolo
27.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:2
CU Bohemians Praha
2:2
FC SLOVAN LIBEREC - mládež
Česká divize dorostu U17, skupina C | 24. Kolo
27.04.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
FC SLOVAN LIBEREC - mládež
Česká fotbalová liga | 24. Kolo
27.04.2024 | 17:00 | Domažlice, SA Střelnice
4:0
TJ Jiskra Domažlice
4:0
Bohemians Praha 1905 B
FORTUNA:LIGA | 30. Kolo
27.04.2024 | 17:00
2:1
Bohemians Praha 1905
2:1
FK Pardubice
Česká liga žáků U15 | 24. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
1:0
CU Bohemians Praha
1:0
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga žáků U15 | 24. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
1:0
CU Bohemians Praha
1:0
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga dorostu U19 | 28. Kolo
28.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
1:1
CU Bohemians Praha
1:1
SK Slavia Praha - mládež
Česká liga žáků U14 | 24. Kolo
28.04.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
4:1
CU Bohemians Praha
4:1
FK Ústí nad Labem - mládež
Česká liga dorostu U17 | 28. Kolo
28.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
SK Slavia Praha - mládež
Česká liga žáků U15 | 26. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:2
CU Bohemians Praha
6:2
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga žáků U15 | 26. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:2
CU Bohemians Praha
6:2
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga dorostu U19 | 36. Kolo
01.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
0:0
CU Bohemians Praha
0:0
FC Táborsko akademie
Česká liga žáků U14 | 26. Kolo
01.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
0:4
CU Bohemians Praha
0:4
VIKTORIA PLZEŇ
Česká liga dorostu U17 | 36. Kolo
01.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
FC Táborsko akademie
Česká liga žáků U15 | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT
1:3
AC SPARTA PRAHA
1:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT
1:3
AC SPARTA PRAHA
1:3
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U19, skupina C | 25. Kolo
04.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
5:2
CU Bohemians Praha
5:2
SK POLABAN Nymburk
Česká liga žáků U14 | 25. Kolo
04.05.2024 | 12:00 | TCM Strahov / UMT
3:0
AC SPARTA PRAHA
3:0
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 25. Kolo
04.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
SK POLABAN Nymburk
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 1. Kolo
04.05.2024 | 15:00 | Střelecký ostrov
2:1
SK Dynamo České Budějovice
2:1
Bohemians Praha 1905
Česká fotbalová liga | 25. Kolo
05.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
2:1
Bohemians Praha 1905 B
2:1
SK Slavia Praha B
Česká liga dorostu U19 | 29. Kolo
05.05.2024 | 12:15 | TCM Strahov - UMT
0:2
AC Sparta Praha
0:2
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U17 | 29. Kolo
05.05.2024 | 14:30 | TCM Strahov - UMT
1:2
AC Sparta Praha
1:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 25. Kolo
08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
4:0
CU Bohemians Praha
4:0
FK Meteor Praha
Česká liga žáků U13 | 25. Kolo
08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
6:7
CU Bohemians Praha
6:7
FK Meteor Praha
Česká fotbalová liga | 26. Kolo
10.05.2024 | 18:00 | Hostouň, stadion Vojtěcha Zeithamla
1:2
Sokol Hostouň
1:2
Bohemians Praha 1905 B
Česká divize dorostu U19, skupina C | 26. Kolo
11.05.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT
1:3
Viktorka Žižkov
1:3
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 26. Kolo
11.05.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT
2:4
Viktorka Žižkov
2:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 26. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva
7:3
FC Hradec Králové - mládež
7:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 26. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva
7:5
FC Hradec Králové - mládež
7:5
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 30. Kolo
12.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
SK Dynamo České Budějovice akademie
Česká liga dorostu U17 | 30. Kolo
12.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:1
CU Bohemians Praha
6:1
SK Dynamo České Budějovice akademie
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 2. Kolo
12.05.2024 | 15:00 | Ďolíček
1:1
Bohemians Praha 1905
1:1
FK Jablonec
Česká liga dorostu U17 | 37. Kolo
15.05.2024 | 14:15 | ZŠ Mozartova / tráva
1:3
Fotbalová akademie Jablonec
1:3
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 37. Kolo
15.05.2024 | 16:30 | ZŠ Mozartova / tráva
2:1
Fotbalová akademie Jablonec
2:1
CU Bohemians Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 3. Kolo
16.05.2024 | 17:00 | Ďolíček
1:3
Bohemians Praha 1905
1:3
MFK Karviná
Česká divize dorostu U19, skupina C | 27. Kolo
18.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:3
CU Bohemians Praha
2:3
SK Vysoké Mýto
Česká divize dorostu U17, skupina C | 27. Kolo
18.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
2:1
CU Bohemians Praha
2:1
SK Vysoké Mýto
Česká liga dorostu U19 | 31. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
1:4
FK Mladá Boleslav
1:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice
3:2
FK TEPLICE
3:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice
3:2
FK TEPLICE
3:2
CU Bohemians Praha
Česká fotbalová liga | 27. Kolo
19.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
2:3
Bohemians Praha 1905 B
2:3
FK Admira Praha
Česká liga žáků U14 | 27. Kolo
19.05.2024 | 12:00 | SK Viktorie Ledvice
0:5
FK TEPLICE
0:5
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U17 | 31. Kolo
19.05.2024 | 12:15 | Akademie 9.ZŠ - tráva
3:3
FK Mladá Boleslav
3:3
CU Bohemians Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 4. Kolo
19.05.2024 | 17:00 | Letná
1:2
FC Zlín
1:2
Bohemians Praha 1905
Česká divize dorostu U19, skupina C | 28. Kolo
22.05.2024 | 10:00 | V Průhonech / UMT
4:4
Městský fotbalový klub Chrudim
4:4
CU Bohemians Praha
Česká divize dorostu U17, skupina C | 28. Kolo
22.05.2024 | 12:15 | V Průhonech / UMT
1:1
Městský fotbalový klub Chrudim
1:1
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 27. Kolo
22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
6:4
CU Bohemians Praha
6:4
FK Teplice
Česká liga žáků U13 | 27. Kolo
22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT
6:7
CU Bohemians Praha
6:7
FK Teplice
Česká liga žáků U15 | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
Česká liga žáků U15 | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
Česká fotbalová liga | 28. Kolo
25.05.2024 | 10:30 | Králův Dvůr
3:1
Fotbalový klub Králův Dvůr
3:1
Bohemians Praha 1905 B
Česká liga žáků U14 | 28. Kolo
25.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva
2:0
CU Bohemians Praha
2:0
FK Meteor Praha
FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 5. Kolo
25.05.2024 | 18:00 | Ďolíček
0:1
Bohemians Praha 1905
0:1
FK Pardubice
Česká liga žáků U12 | 28. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva
3:7
Football Talent Academy
3:7
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U13 | 28. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva
4:6
Football Talent Academy
4:6
CU Bohemians Praha
Česká liga dorostu U19 | 32. Kolo
26.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
6:0
CU Bohemians Praha
6:0
Městský fotbalový klub Chrudim
Česká liga dorostu U17 | 32. Kolo
26.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
5:2
CU Bohemians Praha
5:2
Městský fotbalový klub Chrudim
Česká liga dorostu U19 | 38. Kolo
29.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva
0:0
CU Bohemians Praha
0:0
FK PARDUBICE
Česká fotbalová liga | 30. Kolo
29.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
4:0
Bohemians Praha 1905 B
4:0
Povltavská fotbalová akademie
Česká liga dorostu U17 | 38. Kolo
29.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva
4:2
CU Bohemians Praha
4:2
FK PARDUBICE
Česká divize dorostu U19, skupina C | 29. Kolo
01.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
9:0
CU Bohemians Praha
9:0
MFK Trutnov
Česká divize dorostu U17, skupina C | 29. Kolo
01.06.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva
3:1
CU Bohemians Praha
3:1
MFK Trutnov
Česká liga dorostu U19 | 33. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Hovorčovická / tráva
2:2
FK Admira Praha
2:2
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U12 | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
3:4
CU Bohemians Praha
3:4
FK Mladá Boleslav
Česká liga žáků U13 | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva
7:6
CU Bohemians Praha
7:6
FK Mladá Boleslav
Česká fotbalová liga | 29. Kolo
02.06.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves
1:3
Bohemians Praha 1905 B
1:3
FK Loko VLTAVÍN
Česká liga dorostu U17 | 33. Kolo
02.06.2024 | 12:15 | Hovorčovická / tráva
2:4
FK Admira Praha
2:4
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 29. Kolo
05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:3
FK Mladá Boleslav
4:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U15 | 29. Kolo
05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:3
FK Mladá Boleslav
4:3
CU Bohemians Praha
Česká liga žáků U14 | 29. Kolo
05.06.2024 | 12:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva
4:1
FK Mladá Boleslav
4:1
CU Bohemians Praha
Přípravná utkání
04.07.2024 | 17:30 | Šmarje pri Jelšah
1:4
Paksi FC
1:4
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
07.07.2024 | 17:30 | Ptuj
1:1
FK Napredak Kruševac
1:1
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
10.07.2024 | 11:00 | Vídeň
3:7
FK Austria Vídeň
3:7
Bohemians Praha 1905
Přípravná utkání
13.07.2024 | 10:30 | Praha, Koloděje
3:1
Bohemians Praha 1905 B
3:1
Živanice
Chance liga | 1. Kolo
20.07.2024 | 17:00 | Ďolíček
2:1
Bohemians Praha 1905
2:1
FC Baník Ostrava
Přípravná utkání
24.07.2024 | 16:30 | Praha, Uhříněves
2:2
Bohemians Praha 1905 B
2:2
TJ SK Hřebeč
Chance liga | 2. Kolo
27.07.2024 | 14:30 | Juliska
1:0
FK Dukla Praha
1:0
Bohemians Praha 1905