Nadcházející zápasy

Přípravná utkání

20.07.2024 | 10:15

10:15

FK Pardubice B

10:15

Bohemians Praha 1905 B

Chance liga | 1. Kolo

20.07.2024 | 17:00 | Ďolíček

17:00

Bohemians Praha 1905

17:00

FC Baník Ostrava

Přípravná utkání

24.07.2024 | 16:30 | Praha, Uhříněves

16:30

Bohemians Praha 1905 B

16:30

TJ SK Hřebeč

Chance liga | 2. Kolo

27.07.2024 | 14:30 | Juliska

14:30

FK Dukla Praha

14:30

Bohemians Praha 1905

Přípravná utkání

28.07.2024 | 10:30 | Praha, Uhříněves

10:30

Bohemians Praha 1905 B

10:30

FC Slovan Velvary

Přípravná utkání

31.07.2024 | 19:00 | Praha, Střešovice

19:00

Střešovice 1911

19:00

Bohemians Praha 1905 B

Přípravná utkání

03.08.2024 | 10:15 | Ústí nad Labem

10:15

FK Ústí nad Labem

10:15

Bohemians Praha 1905 B

Chance liga | 3. Kolo

03.08.2024 | 14:30 | Uherské Hradiště

14:30

1.FC Slovácko

14:30

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 4. Kolo

10.08.2024 | 17:00 | Ďolíček

17:00

Bohemians Praha 1905

17:00

AC Sparta Praha

Chance liga | 5. Kolo

17.08.2024 | 17:00 | Karviná-Ráj

17:00

MFK Karviná

17:00

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 6. Kolo

24.08.2024 | Termín bude upřesněn

Bohemians Praha 1905

FK Jablonec

Chance liga | 7. Kolo

31.08.2024

SK Dynamo České Budějovice

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 8. Kolo

14.09.2024

Bohemians Praha 1905

FC Hradec Králové

Chance liga | 9. Kolo

21.09.2024

FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 10. Kolo

28.09.2024

Bohemians Praha 1905

SK Slavia Praha

Chance liga | 11. Kolo

05.10.2024

SK Sigma Olomouc

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 12. Kolo

19.10.2024

Bohemians Praha 1905

FK Mladá Boleslav

Chance liga | 13. Kolo

26.10.2024

FK Teplice

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 14. Kolo

02.11.2024

Bohemians Praha 1905

FK PARDUBICE

Chance liga | 15. Kolo

09.11.2024

FC Viktoria Plzeň

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 16. Kolo

23.11.2024

Bohemians Praha 1905

FK Dukla Praha

Chance liga | 17. Kolo

30.11.2024

Bohemians Praha 1905

1.FC Slovácko

Chance liga | 18. Kolo

07.12.2024

AC Sparta Praha

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 19. Kolo

14.12.2024

Bohemians Praha 1905

MFK Karviná

Chance liga | 20. Kolo

01.02.2025

FK Jablonec

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 21. Kolo

08.02.2025

Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice

Chance liga | 22. Kolo

15.02.2025

FC Hradec Králové

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 23. Kolo

22.02.2025

Bohemians Praha 1905

FC Slovan Liberec

Chance liga | 24. Kolo

01.03.2025

SK Slavia Praha

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 25. Kolo

08.03.2025

Bohemians Praha 1905

SK Sigma Olomouc

Chance liga | 26. Kolo

15.03.2025

FK Mladá Boleslav

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 27. Kolo

29.03.2025

Bohemians Praha 1905

FK Teplice

Chance liga | 28. Kolo

05.04.2025

FK PARDUBICE

Bohemians Praha 1905

Chance liga | 29. Kolo

12.04.2025

Bohemians Praha 1905

FC Viktoria Plzeň

Chance liga | 30. Kolo

19.04.2025

FC Baník Ostrava

Bohemians Praha 1905

Odehrané zápasy

Česká divize dorostu U19, skupina C | 22. Kolo

13.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

3:0

CU Bohemians Praha

3:0

FC Slavia Hradec Králové

Česká divize dorostu U17, skupina C | 22. Kolo

13.04.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva

5:1

CU Bohemians Praha

5:1

FC Slavia Hradec Králové

FORTUNA:LIGA | 28. Kolo

13.04.2024 | 17:00

1:3

Bohemians Praha 1905

1:3

AC Sparta Praha

Česká liga žáků U15 | 22. Kolo

14.04.2024 | 10:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT

6:1

CU Bohemians Praha

6:1

Fotbalová akademie Jablonec

Česká liga žáků U15 | 22. Kolo

14.04.2024 | 10:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT

6:1

CU Bohemians Praha

6:1

Fotbalová akademie Jablonec

Česká liga dorostu U19 | 26. Kolo

14.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

4:0

CU Bohemians Praha

4:0

SK PETŘÍN PLZEŇ

Česká liga žáků U14 | 22. Kolo

14.04.2024 | 12:00 | SK Újezd Praha 4 / UMT

3:0

CU Bohemians Praha

3:0

Fotbalová akademie Jablonec

Česká liga dorostu U17 | 26. Kolo

14.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

6:0

CU Bohemians Praha

6:0

SK PETŘÍN PLZEŇ

Česká liga žáků U12 | 18. Kolo

17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT

8:6

CU Bohemians Praha

8:6

SK Dynamo České Budějovice akademie

Česká liga žáků U13 | 18. Kolo

17.04.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT

5:7

CU Bohemians Praha

5:7

SK Dynamo České Budějovice akademie

Česká divize dorostu U19, skupina C | 23. Kolo

20.04.2024 | 10:00 | Náchod - Běloves, UMT

2:5

FK Náchod

2:5

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 23. Kolo

20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva

2:5

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov

2:5

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 23. Kolo

20.04.2024 | 10:00 | Nový Bydžov, tráva

2:5

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov

2:5

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 23. Kolo

20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

5:1

CU Bohemians Praha

5:1

Fotbalová akademie Jablonec

Česká liga žáků U13 | 23. Kolo

20.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

16:4

CU Bohemians Praha

16:4

Fotbalová akademie Jablonec

Česká liga žáků U14 | 23. Kolo

20.04.2024 | 12:00 | Nový Bydžov, tráva

2:5

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov

2:5

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U17, skupina C | 23. Kolo

20.04.2024 | 12:15 | Náchod - Běloves, UMT

2:2

FK Náchod

2:2

CU Bohemians Praha

FORTUNA:LIGA | 29. Kolo

20.04.2024 | 17:00

1:1

MFK Karviná

1:1

Bohemians Praha 1905

Česká liga dorostu U19 | 27. Kolo

21.04.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT

2:1

Viktorka Žižkov

2:1

CU Bohemians Praha

Česká fotbalová liga | 23. Kolo

21.04.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves

3:3

Bohemians Praha 1905 B

3:3

FC Táborsko akademie

Česká liga dorostu U17 | 27. Kolo

21.04.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT

1:5

Viktorka Žižkov

1:5

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 24. Kolo

27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou

3:5

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov

3:5

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U13 | 24. Kolo

27.04.2024 | 10:00 | Chlumec nad Cidlinou

2:6

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov

2:6

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U19, skupina C | 24. Kolo

27.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

2:2

CU Bohemians Praha

2:2

FC SLOVAN LIBEREC - mládež

Česká divize dorostu U17, skupina C | 24. Kolo

27.04.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva

3:1

CU Bohemians Praha

3:1

FC SLOVAN LIBEREC - mládež

Česká fotbalová liga | 24. Kolo

27.04.2024 | 17:00 | Domažlice, SA Střelnice

4:0

TJ Jiskra Domažlice

4:0

Bohemians Praha 1905 B

FORTUNA:LIGA | 30. Kolo

27.04.2024 | 17:00

2:1

Bohemians Praha 1905

2:1

FK Pardubice

Česká liga žáků U15 | 24. Kolo

28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

1:0

CU Bohemians Praha

1:0

FK Ústí nad Labem - mládež

Česká liga žáků U15 | 24. Kolo

28.04.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

1:0

CU Bohemians Praha

1:0

FK Ústí nad Labem - mládež

Česká liga dorostu U19 | 28. Kolo

28.04.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

1:1

CU Bohemians Praha

1:1

SK Slavia Praha - mládež

Česká liga žáků U14 | 24. Kolo

28.04.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva

4:1

CU Bohemians Praha

4:1

FK Ústí nad Labem - mládež

Česká liga dorostu U17 | 28. Kolo

28.04.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

4:2

CU Bohemians Praha

4:2

SK Slavia Praha - mládež

Česká liga žáků U15 | 26. Kolo

01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

6:2

CU Bohemians Praha

6:2

VIKTORIA PLZEŇ

Česká liga žáků U15 | 26. Kolo

01.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

6:2

CU Bohemians Praha

6:2

VIKTORIA PLZEŇ

Česká liga dorostu U19 | 36. Kolo

01.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

0:0

CU Bohemians Praha

0:0

FC Táborsko akademie

Česká liga žáků U14 | 26. Kolo

01.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva

0:4

CU Bohemians Praha

0:4

VIKTORIA PLZEŇ

Česká liga dorostu U17 | 36. Kolo

01.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

4:2

CU Bohemians Praha

4:2

FC Táborsko akademie

Česká liga žáků U15 | 25. Kolo

04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT

1:3

AC SPARTA PRAHA

1:3

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 25. Kolo

04.05.2024 | 10:00 | TCM Strahov / UMT

1:3

AC SPARTA PRAHA

1:3

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U19, skupina C | 25. Kolo

04.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

5:2

CU Bohemians Praha

5:2

SK POLABAN Nymburk

Česká liga žáků U14 | 25. Kolo

04.05.2024 | 12:00 | TCM Strahov / UMT

3:0

AC SPARTA PRAHA

3:0

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U17, skupina C | 25. Kolo

04.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva

6:0

CU Bohemians Praha

6:0

SK POLABAN Nymburk

FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 1. Kolo

04.05.2024 | 15:00 | Střelecký ostrov

2:1

SK Dynamo České Budějovice

2:1

Bohemians Praha 1905

Česká fotbalová liga | 25. Kolo

05.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves

2:1

Bohemians Praha 1905 B

2:1

SK Slavia Praha B

Česká liga dorostu U19 | 29. Kolo

05.05.2024 | 12:15 | TCM Strahov - UMT

0:2

AC Sparta Praha

0:2

CU Bohemians Praha

Česká liga dorostu U17 | 29. Kolo

05.05.2024 | 14:30 | TCM Strahov - UMT

1:2

AC Sparta Praha

1:2

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 25. Kolo

08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

4:0

CU Bohemians Praha

4:0

FK Meteor Praha

Česká liga žáků U13 | 25. Kolo

08.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

6:7

CU Bohemians Praha

6:7

FK Meteor Praha

Česká fotbalová liga | 26. Kolo

10.05.2024 | 18:00 | Hostouň, stadion Vojtěcha Zeithamla

1:2

Sokol Hostouň

1:2

Bohemians Praha 1905 B

Česká divize dorostu U19, skupina C | 26. Kolo

11.05.2024 | 10:00 | Bílá Hora UMT

1:3

Viktorka Žižkov

1:3

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U17, skupina C | 26. Kolo

11.05.2024 | 12:15 | Bílá Hora UMT

2:4

Viktorka Žižkov

2:4

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 26. Kolo

12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva

7:3

FC Hradec Králové - mládež

7:3

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U13 | 26. Kolo

12.05.2024 | 10:00 | Areál Háječek / tráva

7:5

FC Hradec Králové - mládež

7:5

CU Bohemians Praha

Česká liga dorostu U19 | 30. Kolo

12.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

3:1

CU Bohemians Praha

3:1

SK Dynamo České Budějovice akademie

Česká liga dorostu U17 | 30. Kolo

12.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

6:1

CU Bohemians Praha

6:1

SK Dynamo České Budějovice akademie

FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 2. Kolo

12.05.2024 | 15:00 | Ďolíček

1:1

Bohemians Praha 1905

1:1

FK Jablonec

Česká liga dorostu U17 | 37. Kolo

15.05.2024 | 14:15 | ZŠ Mozartova / tráva

1:3

Fotbalová akademie Jablonec

1:3

CU Bohemians Praha

Česká liga dorostu U19 | 37. Kolo

15.05.2024 | 16:30 | ZŠ Mozartova / tráva

2:1

Fotbalová akademie Jablonec

2:1

CU Bohemians Praha

FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 3. Kolo

16.05.2024 | 17:00 | Ďolíček

1:3

Bohemians Praha 1905

1:3

MFK Karviná

Česká divize dorostu U19, skupina C | 27. Kolo

18.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

2:3

CU Bohemians Praha

2:3

SK Vysoké Mýto

Česká divize dorostu U17, skupina C | 27. Kolo

18.05.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva

2:1

CU Bohemians Praha

2:1

SK Vysoké Mýto

Česká liga dorostu U19 | 31. Kolo

19.05.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva

1:4

FK Mladá Boleslav

1:4

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 27. Kolo

19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice

3:2

FK TEPLICE

3:2

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 27. Kolo

19.05.2024 | 10:00 | SK Viktorie Ledvice

3:2

FK TEPLICE

3:2

CU Bohemians Praha

Česká fotbalová liga | 27. Kolo

19.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves

2:3

Bohemians Praha 1905 B

2:3

FK Admira Praha

Česká liga žáků U14 | 27. Kolo

19.05.2024 | 12:00 | SK Viktorie Ledvice

0:5

FK TEPLICE

0:5

CU Bohemians Praha

Česká liga dorostu U17 | 31. Kolo

19.05.2024 | 12:15 | Akademie 9.ZŠ - tráva

3:3

FK Mladá Boleslav

3:3

CU Bohemians Praha

FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 4. Kolo

19.05.2024 | 17:00 | Letná

1:2

FC Zlín

1:2

Bohemians Praha 1905

Česká divize dorostu U19, skupina C | 28. Kolo

22.05.2024 | 10:00 | V Průhonech / UMT

4:4

Městský fotbalový klub Chrudim

4:4

CU Bohemians Praha

Česká divize dorostu U17, skupina C | 28. Kolo

22.05.2024 | 12:15 | V Průhonech / UMT

1:1

Městský fotbalový klub Chrudim

1:1

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 27. Kolo

22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT

6:4

CU Bohemians Praha

6:4

FK Teplice

Česká liga žáků U13 | 27. Kolo

22.05.2024 | 16:00 | Štěrboholy UMT

6:7

CU Bohemians Praha

6:7

FK Teplice

Česká liga žáků U15 | 28. Kolo

25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

2:0

CU Bohemians Praha

2:0

FK Meteor Praha

Česká liga žáků U15 | 28. Kolo

25.05.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

2:0

CU Bohemians Praha

2:0

FK Meteor Praha

Česká fotbalová liga | 28. Kolo

25.05.2024 | 10:30 | Králův Dvůr

3:1

Fotbalový klub Králův Dvůr

3:1

Bohemians Praha 1905 B

Česká liga žáků U14 | 28. Kolo

25.05.2024 | 12:00 | Loko Vršovice / tráva

2:0

CU Bohemians Praha

2:0

FK Meteor Praha

FORTUNA:LIGA – skupina o záchranu | 5. Kolo

25.05.2024 | 18:00 | Ďolíček

0:1

Bohemians Praha 1905

0:1

FK Pardubice

Česká liga žáků U12 | 28. Kolo

26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva

3:7

Football Talent Academy

3:7

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U13 | 28. Kolo

26.05.2024 | 10:00 | Doubek / tráva

4:6

Football Talent Academy

4:6

CU Bohemians Praha

Česká liga dorostu U19 | 32. Kolo

26.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

6:0

CU Bohemians Praha

6:0

Městský fotbalový klub Chrudim

Česká liga dorostu U17 | 32. Kolo

26.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

5:2

CU Bohemians Praha

5:2

Městský fotbalový klub Chrudim

Česká liga dorostu U19 | 38. Kolo

29.05.2024 | 10:00 | SK Čechie Uhříněves / tráva

0:0

CU Bohemians Praha

0:0

FK PARDUBICE

Česká fotbalová liga | 30. Kolo

29.05.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves

4:0

Bohemians Praha 1905 B

4:0

Povltavská fotbalová akademie

Česká liga dorostu U17 | 38. Kolo

29.05.2024 | 12:15 | SK Čechie Uhříněves / tráva

4:2

CU Bohemians Praha

4:2

FK PARDUBICE

Česká divize dorostu U19, skupina C | 29. Kolo

01.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

9:0

CU Bohemians Praha

9:0

MFK Trutnov

Česká divize dorostu U17, skupina C | 29. Kolo

01.06.2024 | 12:15 | Loko Vršovice / tráva

3:1

CU Bohemians Praha

3:1

MFK Trutnov

Česká liga dorostu U19 | 33. Kolo

02.06.2024 | 10:00 | Hovorčovická / tráva

2:2

FK Admira Praha

2:2

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U12 | 29. Kolo

02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

3:4

CU Bohemians Praha

3:4

FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U13 | 29. Kolo

02.06.2024 | 10:00 | Loko Vršovice / tráva

7:6

CU Bohemians Praha

7:6

FK Mladá Boleslav

Česká fotbalová liga | 29. Kolo

02.06.2024 | 10:15 | Praha, Uhříněves

1:3

Bohemians Praha 1905 B

1:3

FK Loko VLTAVÍN

Česká liga dorostu U17 | 33. Kolo

02.06.2024 | 12:15 | Hovorčovická / tráva

2:4

FK Admira Praha

2:4

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 29. Kolo

05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva

4:3

FK Mladá Boleslav

4:3

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U15 | 29. Kolo

05.06.2024 | 10:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva

4:3

FK Mladá Boleslav

4:3

CU Bohemians Praha

Česká liga žáků U14 | 29. Kolo

05.06.2024 | 12:00 | Akademie 9.ZŠ - tráva

4:1

FK Mladá Boleslav

4:1

CU Bohemians Praha

Přípravná utkání

04.07.2024 | 17:30 | Šmarje pri Jelšah

1:4

Paksi FC

1:4

Bohemians Praha 1905

Přípravná utkání

07.07.2024 | 17:30 | Ptuj

1:1

FK Napredak Kruševac

1:1

Bohemians Praha 1905

Přípravná utkání

10.07.2024 | 11:00 | Vídeň

3:7

FK Austria Vídeň

3:7

Bohemians Praha 1905

Přípravná utkání

13.07.2024 | 10:30 | Praha, Koloděje

3:1

Bohemians Praha 1905 B

3:1

Živanice

Přípravná utkání

14.07.2024 | 16:00 | Ďolíček

4:0

Bohemians Praha 1905

4:0

AS Trenčín